Nazmiye sitem etti: ‘Ablam öldükten sonra beni aramadı’

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir süredir Bursa’nın Gemlik ilçesinde 2 Eylül günü kaybolan Nevrigül Alan dosyası işleniyordu.

22 yaşındaki 2 çocuk annesi Nevrigül Alan’la ilgili bir süre sonra acı haber gelmişti. Arama çalışmaları devam ederken bir tarla sahibi, Gemlik Umurbey Mahallesi’nde zeytinlikte bulunan bir ceset olduğunu ihbar etmişti ve bir ağaçta asılı halde bulunan kadın cenazesinin kayıp olarak aranan Nevrigül Alan’a ait olduğu ortaya çıkmıştı.

Nevrigül aranırken canlı yayın esnasındaki garip hareketleriyle ve çelişkili ifadeleriyle kardeşi Nazmiye gündemden düşmemişti. Ablasının cenazesinin ardından da Müge Anlı, henüz reşit olmayan genç kızı korumak adına programa çıkarmama kararı aldığını açıklamıştı.

Program esnasında sık sık sinir krizi geçiren ve ablasının eski eşi Remzi’yle kavga eden Nazmiye, ölen ablasının para karşılığı başka erkeklerle birlikte olduğunu iddia ederek herkesi şoke etmişti.

Bir süre sonra savcılık Nevrigül Alan’ın intihar ettiğine karar vermişti ve Nazmiye böylelikle programa geri dönmüştü.

Yine garip hareketleriyle dikkat çeken Nazmiye’nin beyin yakan isyanı da sosyal medyada gündem oldu.

Nazmiye’nin “Öldükten beri beni hiç arayıp sormadı” demesi sosyal medyada gündem oldu ve bu sözlere kimse anlam veremedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x