Aziz Yıldırım C.Ronaldo’yu Fenerbahçe’ye getiriyor, Mourinho aracı oldu

Aziz Yıldırım, başkan adaylığını açıklamasıyla birlikte transfer çalışmalarına da başladı. Takımın başına Mourinho’yu getirecek olan Yıldırım, yıldız olarak da Ronaldo’yu getirtecek.

Bilindiği üzere C.Ronaldo ismi bir süredir Galatasaray ile anılıyordu. Hatta bazı mecralar Ronaldo’nun Galatasaray’a transferine kesin gözle bakmaya başlamışlardı.

Fenerbahçe’nin başkan adayı Aziz Yıldırım, C.Ronaldo’yu takıma kazandırarak ezeli rakibine karşı ilk zaferi kazanmak istiyor.

Yıldırım’ın Ronaldo’yu ikna etmesi için Mourinho ile konuştuğu ve ünlü teknik adamın da yıldız isimle temasa geçtiği öğrenildi.

Ronaldo’nun en büyük şartının ise Şampiyonlar Ligi olduğu biliniyor. Mourinho Ronaldo’ya şampiyonlar ligi bileti için söz verdi.

Şimdi bu transferin en önündeki en önemli engel Aziz Yıldırım’ın seçimi kazanması diyebiliriz.

Hali hazırda oklar Aziz Yıldırım’ı işaret ediyor olsa da Ali Koç henüz son sözünü söylemiş değil.

Muhtemelen Ali Koç Galatasaray maçını bekliyor olabilir. Galatasaray karşısında elde edilecek bir zafer mevcut başkanın elini güçlendirecektir.

Görünen o ki C.Ronaldo her halükarda önümüzdeki dönem Türkiye’de top koşturmaya sıcak bakıyor.

Türkiye’nin iki dev kulübü Galatasaray ve Fenerbahçe C.Ronaldo için önemli hamleler yapıyor.

Ronaldo ve Galatasaray arasındaki tek pürüz ise 39 yaşındaki futbolcunun 3 yıllık sözleşmede ısrarcı olmasıydı. Fenerbahçe ile nasıl bir sözleşme üzerinde konuşulduğu şimdilik bilinmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x